Selgusid kuus ühiskondlikku algatust NULA inkubaatorisse

Teist aastat toimuvasse inkubaatorisse pääses asendusõpetajate programm, “Jah, ma suudan!” praktikaprogramm Ida-Virumaale, hea algus hariduse tuleviku tegijatele, vange ja kodutuid loomi ühendav programm “Käpp ja käsi”, kesk- ja vanemaealiste liikumisaktiivsust arendav projekt ning algatus “Mure Pooleks”. 

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatorisse laekus üle 70 uudse idee

Uute algatuste käivitajad esitasid NULA inkubaatorisse 71 värsket ettepanekut, mis aitavad lahendada mõnda ühiskondlikku probleemi. Esitatud lahendused puudutasid erinevaid valdkondi, alustades keskkonnast ja haridusest ning lõpetades vaimse tervisega.

Katriin Jüriska: uue põlvkonna ettevõtted teenivad kasumit ja muudavad maailma paremaks

Mis on ühist festivalidel ringluses olevatel korduvkasutatavatel topsidel, keskendumisharjutuste teemalistel koolitustel õpetajatele või poodide ketil, kus müüakse kasutatud asju? Peaaegu mitte midagi, väljaarvatud see, et uudsed lahendused sotsiaalsetele ja keskkonnaalastele väljakutsele ei toimi enam riiklike toetuste või eraannetuste pealt vaid oma teenitud tulul. Tulul, mida teenitakse, pakkudes lahendusi päris inimeste päris probleemidele.

Arhiiv